Başhekim Yardımcılarımız
17 Nisan 2024

Op. Dr. Akif FEYİZOĞLU
Op. Dr. Akif FEYİZOĞLU
Meslek
Doktor
Branş
Genel Cerrahi
Görev
Başhekim Yardımcısı
Özgeçmiş
1954 yılında Artvin’de doğdu. 1980 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Genel Cerrahi Ana Bilim Dalı’nda ihtisasını tamamlayarak Genel Cerrahi Uzmanı oldu. İhtisası sırasında bir yıl süre ile İngiltere’nin Londra şehrinde Royal Free Hospital Genel Cerrahi Kliniği’nde Görev yaptı.
 
Kartal Devlet Hastanesi ve Eyüp Devlet Hastanesi’nde Başhekim olarak Görev yaptı. İstanbul’da S.S.K Sağlık İşleri İl Müdürlüğü yaptı. Bu idari Görevlerden sonra (Mülga) Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Genel Cerrahi Ana Bilim Dalı’nda Başasistanlık sınavını kazanarak Başasistan oldu.
 
Halen Hastanemizde Genel Cerrahi Ana Bilim Dalı’nda Başasistan kadrosunda olup; Başhekim Yardımcısı olarak Görevine devam etmektedir. FEYİZOĞLU evli ve iki çocuk babasıdır. İngilizce bilmektedir.
 Dr. Muhittin ÖZKAN
Dr. Muhittin ÖZKAN
Meslek
Doktor
Branş
 
Görev
Başhekim Yardımcısı
Özgeçmiş
1950 yılında Antalya Akseki’de doğdu. Konya Erkek Lisesi'ni bitirdi. 1980 yılında Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu.
 
1982 yılında (Mülga) Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Servisi’nde çalışmaya başladı. 1986-1987 yılları arasında (Mülga) Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Başhekim Yardımcılığı Görevini yürüttü. 2003-2005 yılları arasında SSK Sağlık İşleri Bölge Müdür Yardımcısı olarak çalıştı.
 
2005 yılından itibaren halen Hastanemizde Başhekim Yardımcısı olarak Görev yapan ÖZKAN evli ve 3 çocuk babasıdır.
690368
Uzm. Dr. İsmail KOYUTÜRK
Meslek
Doktor
Branş
Genel Cerrahi
Görev
Başhekim Yardımcısı
Özgeçmiş
1965 yılında Bursa’da doğdu. 1988 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 1994 yılında Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı’nda ihtisasını tamamlayarak Genel Cerrahi Uzmanı oldu.
 
1994 - 1996 yılları arasında Malatya Hekimhan Devlet Hastanesi’nde; 1996 - 1997 yılları arasında ise Bursa Yenişehir Devlet Hastanesi’nde Genel Cerrahi Uzmanı olarak Görev yaptı. 1997-2014 yılları arasında İstinye Devlet Hastanesi’nde Genel Cerrahi Uzmanı ve Başhekim Yardımcısı olarak çalıştı.
 
2006-2014 yılları arasında Baltalimanı Kemik Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi’nde; 2014-2017 yılları arasında Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Başhekim Yardımcısı olarak çalıştı.
 
2017 yılından itibaren halen Hastanemizde Başhekim Yardımcısı olarak Görev yapan KOYUTÜRK evli ve bir çocuk babasıdır.
690370
Op.Dr.Savaş ÖZDEMİR
Meslek
Doktor
Branş
Kadın Hastalıkları ve Doğum
Görev
Başhekim Yardımcısı
Özgeçmiş
1974 yılına RİZE’de doğdu. 1990 yılında Rize Lisesi’nden mezun oldu. 1996 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’ni bitirdi. 2001 yılında Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Kadın Hastalıkları ve Doğum ihtisasını tamamlayarak Kadın Doğum Uzmanı oldu.
 
Askerlik Görevini 2001-2003 yılları arasında Tabip Asteğmen olarak Deniz Kuvvetleri Marmaris Aksaz Hastanesi’nde yaptı. Gümüşhane Devlet Hastanesi’nde 2 yıl çalıştı. 2005 yılından sonra Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanı olarak çalıştı. 2010 yılında Zeynep Kamil Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi’nde IVF- Tüp bebek Uzmanlığı eğitimi aldı ve Tüp Bebek Uzmanı oldu. 2015-2021 yılları arasında Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Başhekim Yardımcısı olarak çalıştı.
 
2021 yılından itibaren halen Hastanemizde Başhekim Yardımcısı olarak Görevini sürdürmektedir.
604948
Uzm.Dr. Mustafa ERDAL
Meslek
Doktor
Branş
Beyin ve Sinir Cerrahisi
Görev
Başhekim Yardımcısı
Özgeçmiş
1961 yılında İstanbul’da doğdu. 1972 yılında İstanbul Melahat Şefizade İlkokulu’nu bitirdi. 1980 yılında Galatasaray Lisesi’nden mezun oldu. İstanbul Üniversitesi İstanbul Çapa Tıp Fakültesi’ni 1987 yılında mezuniyetini takiben mecburi hizmetini Ordu Ünye Pelitliyatak Köyü Sağlık Ocağı’nda tamamladı. Askerliğini İzmir Bergama’da Sıhhiye Takım Komutanı olarak yaptı. 1989 yılında (Mülga) SSK Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Anestezi ve Reanimasyon Kliniği’nde asistanlığa başladı ve 3 yıl sonra tekrar sınava girerek Nöroşirürji Uzmanlığını kazandı. 1998 yılında Hastanemizde ihtisasını tamamlayarak Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı oldu.
 
2021 yılından itibaren halen Hastanemizde Başhekim Yardımcılığı yapan ERDAL evli ve 2 çocuk babasıdır. Orta seviyede Almanca, ileri seviyede Fransızca ve İngilizce bilmektedir.
684297
Uzm.Dr. Sedat ÖZDEMİR
Meslek
Doktor
Branş
İç Hastalıkları
Görev
Başhekim Yardımcısı
Özgeçmiş
1968 yılında Sivas’ta doğdu 1992 yılında GATA Askeri Tıp Fakültesini bitirip tıp doktoru, 1999 yılında ise GATA Haydarpaşa Hastanesindeki ihtisas eğitimini tamamlayarak İç Hastalıkları Uzmanı oldu.
 
1993 Yılında Havacılık ve Uçuş Hekimliği Kursu’nu, 1994 yılında ise Hava Kuvvetleri Dil Okulunda İngilizce Kursu’nu bitirdi.
 
2004 yılına kadar Hava Kuvvetlerinde çeşitli kademelerde görev yaptı, özellikle uçak ambulans ve havadan hasta yaralı nakli konularında başarılı hizmetleri olduğu için Üstün Hizmet Ödülü aldı. 2004 yılında Hava Tabip Binbaşı olarak emekli oldu.
 
2005 yılında kısa bir süre Sağlık Bakanlığı’na bağlı hastanede çalıştıktan sonra Özel Hastanelerde İç Hastalıkları uzmanı ve idareci olarak görevler yaptı. Birçok uluslararası ve ulusal yayınları ve yazıları bulunmaktadır.
 
Alternatif tıp alanında bitkisel tedaviler, ozon tedavileri, immün tedaviler ile ilgilenmekte ve bu alanda ar-ge çalışmaları yürütmektedir.
 
Öğrencilik yıllarından itibaren Güreş, Uzak Doğu Sporları yapmış olup Havacılık özel ilgi alanıdır ve serbest paraşütçüdür.
 
Mavera Eğitim ve Sağlık Vakfında kurucu mütevelli ve yönetim kurulu üyesidir, ITO Sağlık Hizmetleri komite üyesidir.
 
Evli ve iki çocuk babasıdır.