Kulak Burun Boğaz
30 Kasım 2022

Klinik Hakkında

Kliniğimizde yılın akademik takvimlerine uygun her hafta konu anlatımı ve literatür tartışması yapılmaktadır. Kliniğimizde 5 yıllık asistan eğitimi boyunca eğitim görevlileri ve uzmanlar eşliğinde Geniz Eti ve Bademcik Ameliyatları, Kulak Tüpü Takılması, Septoplasti, İleri Endoskopik Sinus Cerrahisi, Rinoplasti, Otoplasti, İleri Kulak Cerrahisi, Koklear Implant, Baş- Boynun İyi ve Kötü Huylu Kanserlerinin Cerrahisi, Tiroit Cerrahisi, Kafatabanı Cerrahisi Ameliyatlarının eğitimi tamamlanarak yeni uzmanlar yetiştirilmektedir.

Kliniğimizde 1 Prof, 5 Doçent, 6 Uzman Hekim hizmet vermektedir. Klinik Şefi olarak Prof. Dr. Yavuz UYAR görev yapmaktadır. Mesai saatlerinde Poliklinik, Servis ve Acil Hizmetleri vermekte olup mesai saatleri dışında ise Acil Kbb Birimimiz hizmet sunmaya devam etmektedir.

Kliniğimiz 35 yataklı olup, Saf Ses Odyometri, Timpanometrik Inceleme, BERA, BAEP, VNG, VEMP, Allerji Testleri gibi branşa özel tetkikler yapılmaktadır.  OSAS, Fasial Plastik, Vertigo, Otoloji, Baş Boyun kanserleri , Allerji ve Foniatri alanlarında poliklinik hizmetleri verilmektedir.